Miss Bučková pořád hubne, ale prsa má exkluzivní!

Eliška Bučková se může pochlubit přirozeným dekoltem.

Celkem 5 fotografií

Eliška Bučková se může pochlubit přirozeným dekoltem.

23. 11. 2009 08:00

Česká Miss 2008 Eliška Bučková (20) se v poslední době rozhodla ještě vylepšit svou už tak výstavní postavu. Chodí na bezbolestnou liposukci a pravidelně cvičí. Přesto její hrudník neztrácí na objemu a Eliška se může pochlubit dekoltem, který by jí mohly závidět leckteré silikonem vylepšené modelky.

„Nepatřím mezi žádné prsatice, ale záleží na modelu, který právě předvádím. Když jsem si zkoušela tyto šaty, bála jsem se, že mi vůbec nesednou, ale padly mi naprosto skvěle. Nepotřebovala jsem žádné vycpávky nebo gelové výplně," prozradila nám Eliška Bučková, která byla jednou z hvězd přehlídky kontroverzního návrháře Muchy.

Ten totiž některým modelkám a spolupracovníkům přehlídky vůbec nezaplatil. „Já jsem tuhle práci měla přes agenturu, takže ta vystavila fakturu. Doufám, že všechno proběhne v pořádku, protože vím, že třeba vizážista Tomáš Křápek nedostal zaplaceno a má s panem Muchou velké problémy, a není jediný," svěřila se Bučková.

Misska Kateřina Sokolová například odešla z akce, aniž cokoliv předvedla, jakmile se dozvěděla příběh tohoto „podvodníčka". (yas)

Čtěte také: Prasečí chřipka mezi modelkami: Lutovská a Bučková onemocněly!


Bulvár

Hejma se opil, usnul a o vše byl okraden!

Hejma se opil, usnul a o vše byl okraden!

Frontman skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma (58) si během svého měsíčního pobytu na Floridě, kde hrál golf, pořídil nový klobouk přímo od indiánů z rezervace. Co dělá s těmi starými?


Brousek z Ulice: Kouřil skoro čtyřicet let krabičku denně! Teď si našel náhradu!

Brousek z Ulice: Kouřil skoro čtyřicet let krabičku denně!...


Šťabajzna Balzerová: Na premiéru dorazila v průsvitném topu!

Šťabajzna Balzerová: Na premiéru dorazila v průsvitném...


více článků z rubriky Bulvár »

Sdílej článek přes tyto služby

Poslat článek emailem

Zaujal Vás článek? Pošlete jej kamarádovi emailem