20. 11. 2009 17:00
Česká kuchyně je sice nenahraditelná a mnozí na ni nedají dopustit, neškodí ale zavítat i do exotických luhů a hájů. Tamní kuchaři totiž dokáží vykouzlit pochoutku z mnohdy neuvěřitelných ingrediencí.
„Jsem členem profláklé skupinky netradičního vaření a rád bych vám představil naše zajímavé, byť lehce kontroverzní video. V srpnu jsme se zúčastnili pivní soutěže Okrouhlecký tuplák a připravili místním pokrm, na který jen tak nezapomenou - grilované papoušky,“ nechal se slyšet Michal Fíbek.
„Chutná podobně jako třeba kuře, ale jeho exotičnost spočívá především ve vysoké ceně za tu trošku masa, proto stojí za to jej ochutnat,“ láká potenciální zájemce.
Svým videoklipem se směle můžete blýsknout i vy nebo vaši přátelé či
známí. Stačí málo. Poslat svoje video a čekat, jak na ně čtenáři
zareagují. Pokud nějaké takové máte, sem s ním! Není důvod, abyste dlouho otáleli...
Jediné, co k tomu potřebujete, je videonahrávka (do 20 MB), kterou nám pošlete na adresu videoklip@super.cz
Rozhodnete-li
se video poslat dál do světa, nezapomeňte prosím na základní informace
o své osobě. Proč byste vy měli sedět neobjeveni v koutě, když se o vás
může dozvědět celý svět?! (lv)
to asi skoda slov, ne? Kdyz uz clovek jednou zere maso, tak fakt nechapu proc ho poburuje jeho puvod.
spiritseance