25. 7. 2009 08:00
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (26) se opět proměnila. Z nevinné lolitky se během chvíle stala sexy dračice, která svými pózami bere dech! Co se stalo?
Snímky z nového klipu Skoč si do tý vody, na kterých
Lucie Vondráčková pózuje v sexy podvazcích, šněrovacích botách a průhledné tylové sukýnce, vytvořil Pavel Kopp. „Natáčelo se ještě před mou operací," řekla
Vondráčková. Zpěvačka před nedávnem prodělala náročnou operaci nohou, po které byla několik dní upoutána na invalidní vozík.
„Tyhle prázdniny nejsou žádná hitparáda, doufám, že v říjnu už bude vše v pořádku," řekla nám
Lucie, kterou čtenáři Super.cz zvolili s jednoznačnou převahou za celebritu s nejkrásnějším úsměvem.
„Úsměv je často to jediný, co vám zbude, když něco nejde podle vašich představ. Naštěstí mám kolem sebe spoustu fajn lidí, kteří se usmějou, když je potřeba. Takovou půjčku pak ráda vracím. Téhle usměvavé ceny si vážím, děkuju a přeju všem prázdniny krásnější než letošní počasí," vzkázala čtenářům
Lucie Vondráčková.
Zpěvačka momentálně boduje kromě písně Skoč si do tý vody i dalším hitem - Láska umí víc. Na podzim by se opět měla objevit v muzikálu Divadla Kalich Touha. (yas)
Tahle holka je fakt brouček...:))
freeconstantine@seznam.cz