Eliška Bučková předvedla své štíhlé nožky.

Eliška Bučková předvedla své štíhlé nožky. Foto: hermina.cz

Boj o nejkrásnější nohy: V hlavní roli krásky Bučková, Svobodová a Zimová

9. března 2012 17:41

Jaro se blíží, a tak není divu, že na přehlídkách konečně mizí péřovky a modelky odhalují svá těla na přehlídkách v jarních outfitech.

Na show světového módního domu si to v šortečkách a krátkých sukýnkách užily nádherné modelky Hanka Svobodová, Eliška Bučková (26), Hana Svobodová (27), Tereza Zimová nebo Veronika Chmelířová.

A která z nich má nejkrásnější nohy? Všechny pravidelně cvičí. Zimová chodí třikrát týdně do posilovny na kruhový tréning a kick box. Svobodová chodí vibrovat na speciální stroj. Chmelířová coby hokejová manželka o sebe také dbá ve fitku. Eliška Bučková chodí pravidelně cvičit se svým Noidem.

A která vyhrála boj o nejkrásnější nohy? Podle Super.cz jasně vede Tereza Zimová. Kráska, která si klidně dá ve tři ráno halušky. "Můj přítel hodně jí a klidně vyvařuje ve tři ráno. Tak holt musím pak v sedm vstát a jít makat. Přeci jen mě to tělo živí," prozrazuje tajemství svých nádherných štíhlých vytvarovaných nohou Zimová.

"Vybrala jsem si kruhový trénink a kick box. S trenérkou cvičím dvakrát až třikrát týdně. Zhubla jsem šest kilo, ale hlavně se mi hodně zpevnily svaly. Děláme třeba osmdesát cviků na břicho," dodala štíhlounká Tereza. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Zrušit


Aplikace Super.cz pro váš telefon

  • Stáhnout v Google Play
  • Stáhnout v Google Play