Hlavní obsah
Článek

Herečka Miluška Bittnerová se dala na boj proti anorexii. Sama je krev a mlíko a je na to pyšná. Miluška je ředitelkou soutěže Miss Junior, která podporuje boj proti poruše příjmu potravy, do finále nesmí dívky s BMI pod 17,5.

Jak je na tom ona sama? "Já myslím, že mě nikdo podezřívat z anorexie fakt nemůže," směje se Miluška. "Moje BMI je kolem dvaceti. Takže přibrat bych teoreticky klidně mohla a zhubnout taky," vysvětlila Super.cz sexy Miluška, která na semifinále soutěže Miss Junior oslňovala nejen mluveným slovem coby moderátorka akce, ale také svým bujným výstřihem.

"Co se týče ňader, tady zcela výjimečně u finalistek žádná přísná kritéria nemáme," uzavřela se smíchem majitelka vnad číslo 4.

3
fotky

Další články

Načítám