Článek
Tak to tu ještě nebylo. Obávaný kat SuperStar, nemilosrdný porotce Pavol Habera (63), se neuhlídal a ukázal, že má v sobě i kus gentlemana!
Když si totiž vzal na paškál soutěžící Ladislavu Maníčkovou, aby si s ní mezi čtyřma očima promluvil o její budoucnosti v soutěži, všiml si, že se něžná blondýnka chvěje. Kdo snad čekal, že to Haberu nechá v naprostém klidu, ten se hluboce mýlil.
Pavol neváhal ani chvíli a požádal, aby mu členové štábu přinesli bundu, kterou něžně položil překvapené dívce kolem ramen. Na jeho gentlemanství se podívejte v našem videu.
Teprve potom, co dívce podal bundu, pustil se s ní do drsného hovoru. Jak všechno dopadlo, a zda sympatická učitelka postoupí do prvního přímého přenosu SuperStar, se dozvíte už dnes večer.